káva
mobil
poznámky
katalóg reklamných
predmetov, diárov a
kalendárov
rýchla realizácia
prijateľné ceny

O nás

Reklamná agentúra REVA vznikla v roku 1995 a od roku 2002 už ako právnická osoba používa názov REVA Košice s.r.o. Počas svojej doterajšej existencie sa úspešne presadila na reklamnom trhu a spolupracovala s mnohými firmami a spoločnosťami. Náplňou práce našej agentúry je navrhovanie, kreovanie a následne príprava projektov pre výrobu, ktorú sami realizujeme. Vlastníme laserové zariadenia , ktoré umožňujú rezanie a gravírovanie do rôznych materiálov, sieťotlač, pre potlač plastov, papiera a textilu, tampónprintové zariadenie, pre potlač reklamných predmetov a pier, kompletné vybavenie pre digitálnu tlač, rezanie a potlač fólií, termolisy na potlač textílií a šiltoviek, vybavenie pre tvarovanie plastov na výrobu svetelnej reklamy a pod. Do moderného technického a softvérového vybavenia neustále investujeme, čím naša spoločnosť získala na trhu mnohé konkurenčné výhody a tieto naďalej rozvíja.

Okrem investovania do nových technológií, je našou prioritou individuálny prístup k zákazníkovi a jeho požiadavkám. Naši pracovníci sa snažia maximálne vyhovieť predstavám našich klientov, prípadne svojím odborným prístupom ponúknuť aj ďašie riešenia klientových požiadaviek. Zabezpečujeme všetko až po corporate dizajn.

Od roku 2006 má spoločnosť štatút CHRÁNENEJ DIELNE.

referencie: 1995-2000: VSŽ a.s., VSŽ Energetika, VSŽ Zlievárne, VSŽ Mostáreň, VSŽ ZOS, VSŽ VaPC,VSŽ Metalurg,VSŽ Nákup, Menert, VSŽFerrotour a.s., CKFenícia, CKTrgoturs, Trade Trans Rail s.r.o., Blast a.s., Mestské infocentrum Košice Motor Car Košice s.r.o., Mercedes-Benz, Honda, KIMEX a.s. IRISH PUB, Blast a.s., Slovenské dráhy a.s.

1999-2004: Magistrát Mesto Košice, Osvetové stredisko Košice, U.S. Steel Košice, RADEN s.r.o., REFRAKO s.r.o., KIMEX Group s.r.o., TIK a.s., Keltská krčma, NOVITECH a.s., NOVITECH Tax, s.r.o., ONEP s.r.o., ASKO a.s., ASKO Holding, CITY Servis a.s., TRIS s.r.o., MVL spol. s r.o. Spojstav s.r.o.

2005-súčasnosť: HS Ingreal a.s., Košický samosprávny kraj, Inžinierske stavby a.s.,KOGER Inc., Automobilové opravovne MVSR Košice, Krajské Vítkovice a.s., Vítkovice RP Slovakia s.r.o., OTP Banka Slovenskoa.s., OTP Real s.r.o., SPINEA s.r.o., Fortuna a.s., Česká poisťovňa Slovensko, VALEO Slovakia s.r.o., TRIS s.r.o. NESS KDCs.r.o., Dalkia Východné Slovensko s.r.o. Falck záchranná a.s.